• biuro@solarinstalator.pl
  • +48 665 800 835

O nas

Informacje o naszej firmie
Strona główna/O nas

Taka nasza historia

Swoją przygodę z instalacjami fotowoltaicznymi rozpoczęliśmy w sierpniu 2015 roku, kiedy to zapisaliśmy się na szkolenie dla przyszłych instalatorów. Motywowani byliśmy pasją, jaką wywołała w nas możliwość pozyskania darmowego prądu ze słońca oraz chęcią zrobienia czegoś dobrego dla przyszłych pokoleń i naszej planety, oczywiście również aspekt finansowy miał znaczenie :) Czyli takie połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Możecie wierzyć lub nie, ale pierwszą instalację wykonaliśmy miesiąc po odbyciu szkolenia, tj. we wrześniu 2015. Jak na razie działa i ma się dobrze, dobra robota ekipo. Jej wykonanie zajęło nam kilka dni, mówiąc kilka nie mam na myśli 2 dni :). A to przez nasze, zawsze profesjonalne i uważne podejście do sprawy. Działamy w myśl zasady: "Zastanów się dwa razy zanim coś zrobisz". Zostało nam to do dnia dzisiejszego.

Także możecie być spokojni, jeśli powierzycie nam wykonanie swojej instalacji fotowoltaicznej, na pewno będzie produkować energię przez kilkadziesiąt lat, i nie mam tutaj na myśli 20 lat :).


W momencie kiedy to piszę mamy już grudzień 2017 roku. W oczekiwaniu na wiosnę robimy porządki w magazynie, udajemy się na kolejne szkolenia i podsumowujemy 2 lata naszej pracy. Co osiągnęliśmy do tej pory? Jako wykonawcy i podwykonawcy...trudno już teraz to policzyć, będzie tego blisko 100 instalacji fotowoltaicznych. Praca domowa z praktyki odrobiona. Uwieńczeniem było zdobycie 2 miejsca na targach Renexpo w konkursie na instalatora roku 2017 organizowanym przez Corab, SolarEdge Technologies Inc. oraz Sharp. Dla potwierdzenia umieszczamy link do posta na facebook-u.

Dziś życzymy sobie aby w przyszłym roku pojawiło się więcej programów wsparcia dla osób kupujących instalacje fotowoltaiczne. Wiadomo, że opłaca się to zawsze, przy obecnych cenach takich instalacji, okres zwrotu mamy na poziomie 9-10 lat. Ale z dotacją np. oferowaną przez m. st. Warszawy w wysokości 40% nasi klienci, którym pomogliśmy ją zdobyć uzyskali potencjalny okres zwrotu na poziomie 5-6 lat.

Chcecie się przekonać? Najlepiej będzie się rozmawić po obejrzeniu dachu Waszego domu i rachunków za prąd. Wtedy przedstawimy Wam argumenty, że to się opłaca.

PRACUJEMY NA NAJLEPSZYM SPRZĘCIE

Montujemy sprzęt tylko sprawdzonych producentów, posiadający niezbędne certyfikaty do przyłączenia instalacji przez zakład energetyczny oraz spełniający wymogi otrzymania dotacji.

  • Panele fotowoltaiczne: Sharp, Q-cells, XDisc-ActiveSol
  • Inwertery: SolarEdge, SMA, Fronius
  • Systemy mocowań firmy Corab

img
img
img
img

W trosce o środowisko

Recukcja emisji CO2.

Profesjonalnie i na czas

Nasi eksperci zawsze terminowo wykonują zlecenia.

To się opłaca

W ciągu 8 lat zwrot z inwestycji, a później prąd za darmo.

NASI EKSPERCI

Zespół profesjonalistów i ekspertów

Do naszej pracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem oraz poczuciem spełniania misji walki z zanieczyszczeniem środowiska i globalnym ociepleniem.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Nasz ekspert przyjedzie do Twojego domu

Kliknij tutaj
img
img
img